Landsorts Arrendatorförening





Styrelsen för verksamhetsåret 2017-2018 består av följande:


Ordförande:
(kvarstår 1 år)
Mattias Miksche
mattias@miksche.com

Kassör:
(omval 2 år)
Ulla Litzén

Ledamot:
(kvarstår 1 år)
Claes Sjöblom

Sekreterare:
(nyval 2 år)
Henrik Kriisa

Suppleant:
(omval 2 år)
Nina Ekman








Landsorts Arrendatorförenings

STADGAR


Protokoll från årsmötet 2007
Sida 1
Sida 2

Protokoll från extra årsmöte 2009-09-12
Protokoll_090912

Protokoll från årsmöte 2010-08-07
Protokoll 100807
Verksamhetsberättelse
Revisionsberättelse

Protokoll från årsmöte 2011-08-07
Protokoll 110807
Bilaga 1-6
Bilaga 7
Bilaga 8
Bilaga 9
Bilaga 10

Protokoll från årsmöte 2012-08-04
Protokoll 120804
Verksamhetsberättelse 120804

Protokoll från årsmöte 2013-08-03
Protokoll 130803

Protokoll från årsmöte 2014-08-16
Protokoll 140816

Protokoll från årsmöte 2015-08-02
Protokoll 150802

Protokoll från årsmöte 2016-08-14
Protokoll 160814

Protokoll från årsmöte 2017-07-30
Protokoll 170730


För att läsa protokollen
krävs Acrobat Reader och vissa filer Excel eller Word


Sidan uppdaterad 170902 av tore@landsort.com